Bebek Oto Koltukları ve Ana Kucakları

 Oto koltuğu ve Ana kucağı

Oto koltuğu ve ana kucakları kendi içlerinde ayrılmaktadırlar.Ama 0-13 kg arası olan Oto koltuğu ve anakucağı modelini tek olarak satın alabildiğiniz gibi Travel bebek arabası aldığınız taktirdede 0-13 kg'ma kadar kullanılabilen üst koltuğunu aynı zamanda ana kucağı olarakta kullanılabilmektesinizdir. Araçla seyahat eden kişilerin Oto koltuğu ve anakucağı tercihi yapmaları iki işlevlilikten dolayı daha avantaj sağlıyacaktır. Bu şekilde Oto koltuğu ve anakucağı hem evde ana kucağı olarak kullanmanızı hemde aracınızda oto koltuğu olarak kullanmanızı sağlamaktadır. Birçok marka ve çeşitliliği ile Oto koltuğu ve anakucağı modelleri ilkebebe.com 'da.

 
Ev tipi Ana kucağı nedir ?
Ev tipi Ana kucağı bebeğinizin doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz elinizin altında heryere taşıyabileceğiniz en rahat ve kullanışlı 9 ay süreli bir nevi portatif bebek yatağıdır. Ev tipi anakucağı sadece Anakucağı olarak kullanılır ve Otokoltuğu görevi görmez.Ayarlanabilen sırt bölümü,taşıma kolu,müzikli,ışıklı ve titreşimli modelleri olan birçok çeşitleri mevcuttur. ilkebebe.com olarak nerdeyse tüm bebekler için vazgeçilmez olan bu Ev tipi anakucağı 'nı tüm çeşitlerini ve en uygun fiyatlı anakucağı modellerini  sizlere ilkebebe.com adresimizde  sunmaktayız.
 
Oto koltuğu ve Anakucağı alırken nelere dikkat etmeliyiz ?
Anakucağı alırken öncelikle sağlamlığına ve kalitesine dikkat etmelisiniz. Eğer Oto koltuğu ve anakucağı alıcaksanız taşıma kolunun rahat tutmaya uyumlu,emniyet kilit sisteminin güvenli,kumaş kalitesinin hava alabilen,yıkanabilir ve pamuklu kumaş olmasına ve en önemlisi Oto koltuğu kullanımına uygunluğunun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Ayrıca  oto koltuğu ve anakucağı aksesuarları olan takmalı oyuncaklar, otokoltuğu ve anakucağı'nıza takabileceginiz Puset oyuncakları 'nın yanısıra birçok en uygun fiyatlı otokoltuğu ve anakucağı aksesuarlarınıda ilkebebe.com 'da.
 
Ev tipi anakucağı alırken nelere dikkat etmeliyiz ?
Ev tipi anakucağı alırken Anakucağı'nın yatma,yaslanma ve oturma pozisyonu olmasına özen gösteriniz.Taşıma kolunun saglamlığı,kumaşının pamuklu ve  yıkanabilir olması sizin için önem teşkil etmelidir.Ev tipi anakucağı 'nda ayrıca bebeğinize rahatlık ve konfor sağliyacak ürünler seçmeli, müzikli ve  titreşimli oyuncaklar olmasına özen göstermelisiniz. En uygun fiyata binlerce çeşit oyuncaklar ve özellikleri olan modelleri ilkebebe.com adresinde beyeninize sunduk.. Ev tipi anakucağı tercihinizde bebeğinizin çok daha rahat ve keyifli uyumasına olanak saglaması için sallanabilen ve sabitlenebilen  Ev tipi anakucağı çeşitlerini, tüm modellerini, özellik ve  açıklamaları  ile ilkebebe.com adresinden satın alabilirsiniz.Ev tipi ana kucağı modellerinde önemli markalar olan chicco ana kucağı, prego ana kucağı, brights stars ana kucağı, babybjörn ana kucağı, casual ana kucağı, tiny love ana kucağı, Wei-B ana kucağı ve birçok markanın Ev tipi anakucağı modelleri ilkebebe.com  adresinde sizler için bulundurduk. Ayrıca ister kapıda ödeme isterseniz kredi kartı ödeme seçenekleri ile kolay satın alabilmenizi sağladık.
Çocuk oto koltuğu modelleri nelerdir?
Çocuk oto koltuğu modelleriçocuklarınızın büyümelerine göre tercih edilmektedirler.Seyahat esnasında kullanılan çocuk oto koltukları 9-18 kğ oto koltuğu,9-36 kğ oto koltugu,15-36 kğ oto koltuğu olmak üzere yaş gruplarına ve kilolarına göre tercihlere sunulmuştur.
Ana kucağı oto koltuğundan çıkan 9 kğ bebekler bundan sonraki süreçlerde 9-18 kğ oto koltuğu'na yada 9-36kğ oto koltuğu'na geçiş yaparlar.Bu koltuk grupları ayarlanabilen boyun ve yatış pozisyonlarına göre yaklaşık 3 ile 6 yaşına kadar kullanım özelliklerine sahiptirler.Aracınıza yerleştirdiğiniz bu grup çocuk oto koltukları'nı çocuklarınınız büyümesine göre boyun ve yatış pozisyonlarını  ayarlayarak kullanabilirsiniz.Daha büyük gruplar olan 15-36 kğ oto koltukları modelleri ilede çocuklarınızın ilerleyen dönemlerinde kullanmaları için tercih etmelisiniz.Bu grup oto koltukları ister isofixli oto koltuğu isterseniz isofixsiz oto koltugu seçimi yapabileceğiniz gibi,eyer araç kemerini kullanabilme boy uzunluğuna erişmiş ise çocuğunuz sadece yükseltici oto koltuğu  olarakta tercih edebilirisniz.Avrupa standartlarına uygun üretime sahip,çarpışma testlerinden geçmiş,onaylı oto kotuğu markaları olan besafe,britax römer,maxi-cosi,cybex gibi birçok kaliteli oto koltuğu markalarını ilkebebe.com adresinde görebilirsiniz.
Bebek ve çocuk oto koltuğu modelleri ve markaları en uygun fiyatlı çocuk oto koltuğu olarak ilkebebe.com adresinde satışa sunulmuştur.