SIKÇA SORULAN SORULAR
Siparişimi nasıl takip ederim?
www.ilkebebe.com adresinden giriş yaptıktan sonra "menü" sekmesinden “siparişlerim” bölümünde tüm siparişlerinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Siparişinizle ilgili bildirimler e-posta adresinize gönderilecektir. Siparişinizi oluştururken sms seçeneğini seçerek sipariş durum bilgilerinizi sms ile alabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?
750 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmaz.

Kargomun bana ulaşması ne kadar sürer?
Siparişiniz kargoya verildikten sonraki 1-3 iş günü içerisinde size ulaşmış olur. Bu süre bulunduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilir. Mobilya ve Üretim Süreci olan ürünlerde Müşteri Temsilcinizin size vermiş olduğu süre geçerlidir.

Ödeme seçenekleri neler?
Kredi kartıyla ve banka havalesiyle ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapabilirim?
Kredi kartı ile ödeme yapmayı seçtiyseniz vereceğiniz tüm bilgiler seçtiğiniz bankanızın kendi sayfasında girileceğinden bilgileriniz herhangi bir veri tabanında kaydedilemez veya saklanamaz. Kredi kartı numaranızı, kart üzerinde yazan isminizi, kartın son kullanma tarihini, kartın CVV2 numarasını (kredi kartının arkasındaki sayının son 3 rakamı) girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme sırasında bankanızı seçtikten sonra peşin veya taksitli ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Banka Havalesi İle Ödeme Seçeneğini Nasıl Kullanırım?
Banka havalesiyle ödeme seçeneğinde ilgili banka hesabımıza havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale yapılmadığı takdirde siparişiniz iptal edilir ve sipariş iptali e-posta yoluyla size bildirilir. Ödemeyi yaptıktan sonra banka dekontunun üzerine sipariş numaranızı yazarak 0850 225 0139 no'lu telefonla ya da [email protected] adresine gönderirseniz siparişinizin daha hızlı yola çıkmasını sağlarsınız.

Taksitli ödeme yapabilir miyim?
Dilerseniz ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz. Cardfinans, Maximum, Bonus, World veya Axess kredi kartlarından birine sahipseniz ödeme sırasında taksit yaptırabilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartınızı seçtikten sonra taksitlendirme seçenekleriyle ilgili detaylı tablo bulunmaktadır.

Kargo takibi nasıl yapılır?
Siparişiniz bizim tarafımızdan kargoya verildiği an bunu belirten ve içerisinde kargo takip numaranızın olduğu bir e-posta alacaksınız. Bu takip numarasıyla paketinizin Türkiye’nin neresinde olduğunu ve hangi şubeye gittiğini kargonun web sitesinden sorgulatarak takip edebilirsiniz. Aynı takip numarasına www.ilkebebe.com hesabınızdaki “Siparişlerim” bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
www.ilkebebe.com adresinden satın aldığınız ürünleri 30 gün içerisinde istediğiniz yeni bir ürünle değiştirebilirsiniz.
Değişim talebiniz için siparişinizle birlikte gönderilen ürün değişim formundaki gerekli alanları doldurduktan sonra 0242 316 77 00 müşteri hizmetlerimizden değişim yapmak istediğinizi teyit edebilirsiniz. Dilerseniz
İade Değişim Oluşturma Sayfasında da talep bulunabilirsiniz.
2. değişim isteğinde kargo ücreti müşteriye aittir.
Kampanya dahilindeki siparişlerde kargo ücretleri müşteriye aittir.
Değişimlerde teslim alınan ürün(ler) orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz gönderilmelidir.
Değişim için gönderilen ürün değişim bölümünde kontrol edildikten sonra yeni istenilen ürün kargo ile alıcıya gönderilecektir.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?
www.ilkebebe.com adresinden satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade talebiniz için siparişinizle birlikte gönderilen ürün iade formundaki gerekli alanları doldurduktan sonra 0242 316 77 00 müşteri hizmetlerimizden değişim yapmak istediğinizi teyit edebilirsiniz. Dilerseniz
İade Değişim Oluşturma Sayfasında da talep bulunabilirsiniz.
İadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.
İade için gönderilen ürün(ler)'de mutlaka müşteri temsilcileri ile iletişime geçilmelidir.
İadelerde teslim alınan ürün(ler) orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz gönderilmelidir.
İade için gönderilen ürün iade bölümünde kontrol edildikten sonra ücret iadesi gerçekleşecektir.

İade etmek ya da değiştirmek istediğim ürünü hangi adrese göndermeliyim?
İade edeceğiniz ürünü Zümrütova Mah. Sinanoğlu Cad. Osman Eceoğlu Apt. No:27/A Muratpaşa/Antalya adresine gönderebilirsiniz. İadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.