Bebek Beslenme

Bebek Beslenme

Bebek beslenme Ürünleri nelerdir?

Bebek beslenme ürünleri birçok çeşitlilik göstermektedir. Bebek Biberon'ları Biberon emzikleri, mama tabakları, mama kaşıkları, Besin hazırlayıcılar, Bebek maması, Alıştırma bardakları, bebek emzikleri, Emzik aksesuarları, Saklama kapları, Beslenme aksesuarları ve Mama önlükleri gibi.

Bebek beslenme ürünlerinin önemi nedir?

Bebek beslenme ürünlerinin önemi ebeveynlerin kesinlikle en hassas seçimi olmalıdır. Bebek biberonu seçiminde özellikle damak yapısına zarar vermicek. Biberon uçları seçimi yapılmalı ve Damla akıtmaz biberon seçilmelidir. Biberon uçları seçilirken eyer Silikon biberon ucu ise silikon biberon ucunun kullanımı esnasında eyer yırtılma var ise derhal yenisi ile değiştirilmeli ve Silikon biberon uçları en geç 3 ay içerisinde yenilenmelidir. Kauçuk biberon ucu seçiminde ise Kauçuk biberon uçları her iki ayda bir yenilenmelidir. Biberon çeşitleri ise Natürel biberonlar ve Cam biberonlar olarak değişmektedir. Kalite standartlarına uymayan Bebek biberonları asla satın alınmamalıdır. Bebek biberonları 'da kaliteli birçok marka ilkebebe.com sitemizde ve ilke bebe Mağazaları’mızda satışa sunulmuştur. Avent biberonlar, chicco biberonlar, bebedor biberonlar, nuk biberonlar, dr Browns biberonlar, Mamajoo biberonlar, Neavita biberonlar, Nuby biberonlar, Lansinoh biberonlar ve daha birçok Bebek biberon'larını ilkebebe.com adresinde tüm detaylı açıklamaları ve görselleri ile satışa sunulmuştur.

Mama tabağı ve mama kaşığı seçimleriniz dede ısıya dayanıklı olmaları, kanserojen madde içermeyen malzeme üretimi olduğundan emin olmalısınız. Mama tabağı ve mama kaşığı seçiminizde bebeğinize zarar vermemek için belli bir yaş grubuna kadar yumuşak uçlu kaşık tercihi yapılması doğrudur. Mama tabağı seçiminde ise ısıya dayanıklı ve arınık olabilen Mama tabağı seçmeniz önerilir. ilkebebe.com sitemizde tüm bu aranan özelliklere sahip birçok marka ve En uygun Fiyat’la bu ürünler satışa sunulmuştur.

Alıştırma bardakları bebeğinizin 6 aydan sonra kendi kendine kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Alıştırma bardağı seçimi yaparken kavrama duygusunun geliştiği bu dönemde Alıştırma bardağı ve Alıştırma biberonlarının damla akıtmaz özellikli olması önemlidir. Sürekli düşme durumuna karşı Damla akıtmaz özellikli ürünler alırsanız hem hijyen açısından hemde bebeğinizin beslenme gıdasının korunması açısından Damla akıtmaz özelliği seçmeniz tavsiye edilir. Alıştırma bardakları ve Alıştırma biberonları Damla akıtmaz özellikli çeşitleri ile ilkebebe.com adresinde seçiminize sunulmuştur.

Bebek emzikleri ve emzik zincirleri bebeklerinizin  alışkanlıklarından vaz geçemediği, Bebek emzikleri seçiminde annelerimiz çok hassas olmalıdırlar. Damak yapısını bozmayan emzikler seçilmeli ve Silikon emzik seçimlerinde yine Silikon emziklerin sürekli kontrolü yapılarak yırtılma ya da 3 aylık sürenin dolmasını beklemeden değiştirilmelidir. Kauçuk emzik seçiminde de yine bu kontroller sürekli yapılmalı ve Kauçuk emzik 'ler her 2 ayda bir değiştirilmelidirler. Emzik zinciri emzik kullanan bebekler için çok önem taşımaktadır. Emzik zincirleri sürekli kayıp edilen Bebek emzik 'lerinin zincire takılarak kaybolmasına ve düşmesini önlemenin dışında birbirinden değişik Emzik zinciri modelleri ile de Bebek emziklerinin daha hijyen kalmasına ve annelerin sürekli steril etme ihtiyacını en aza indirgemelerini sağlamaktadır. Birbirinden şık Emzik Zincir’leri ve Emzik zinciri üretimi yapan firmaları ilkebebe.com adresinde görebilirsiniz. Ayrıca ister kapıda ödeme isterseniz kredi kartı ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.