HAKKIMIZDA

www.ilkebebe.com  

İlke bebe 1990 yılından bu yana bebek sektöründe anne adaylarına tüm ihtiyaçlarını karşılık verebilme amacı ile kurulmuştur. Anne ve bebek sektöründe uzun bir süreçtir var olan ve bu süreçteki tecrübeleri ile de kaliteli, uygun fiyat, geniş ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile sekterön en iyilerinden biri olarak Antalyada hizmet vermektedir.

 

Anne Adaylarına Rehberlik Eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile Türkiyede bir İlke imza atmış ve Anne adaylarına verilicek hizmetlerde satış öncesi bilgilendirmede bu tecrübesi ile hizmet kalitesinde öncülük etmiş bir firmadır.

 

12 Kategoride 30.000 ürün çeşitliliği ile bünyesinde Philips Avent, Aziz Bebe, Besafe, Bright Starts, Bugaboo, Chicco, Cybex, Dr.Browns, Humana, Lansinoh, Maxi Cosi, Mamajoo, Mima, Motorola, Munchkin, Mustela, Peg Perego, Prima, Sebamed, Suavinex, Tiny Love, İdil Baby, Kanz, Kraft, Quinny, Uni Baby, Weewell gibi dünyaca büyük markaları tek çatı altında toplayarak ve her geçen gün bünyesine en popüler markaları ekleyerek 329 markayı tüketici ile buluşturmaya devam etmekteyiz.

 

Satış Sonrası Hizmet Sektördeki hizmet kalitesinin en önemli kuralı olan satış sonrası hizmetle'de verdiği hizmet kalitesi ile bilinirliğini korumaya devam etmektedir. www.ilkebebe.com ile tüm türkiye’ye E-ticaret sektöründede hizmet vermektedir. Birçok ürün çeşitliği, aynı gün kargo, canlı destek hizmeti gibi bebek ihtiyaçlarına ihtiyaç duyan tüm kitleye ulaşılabilme ve temin edebilmelerine imkan sağlamaktadır.

 

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.