Cinsiyet

Sebamed

Sebamed

kategorisinde14 adet ürün bulunmuştur

    SEBAMED

    Sebamed ürünlerianne ve bebeklerin cilt sağlıklarını korumada,yaralarda,yanıklarda,tahriş ve tüm inflamasyonlarda gerekkoruyucu olarak gerekseiyileştirici olarak kullanılan iyi bir markadır.

    Sebamed yara merhemi,Yaralar ve yara sonrası bakım için;koruyucutedaviye yardımcı olur. Aynı zamanda anneler içingöğüs uçlarında emzirmeden ortaya çıkan yara ve tahrişler için kliniksel iyileşmede çok uygun bir kremlerdir. Sebamed yara merhemi tarafından tedavi edilen bölgede iyileşme süreci,renk değişim hızı ve iyileşmenin kapsamı açısından piyasada etkin olarak kullanılan ilaç özelliğindeki ürünlerin formülleri ile dahi kıyaslanmıştır. Günlük ufak yaralanmalar için uygundur.Sıyrıklar,kesikler,kızarıklıklar,Su toplama yaraları,yüzeysel ve küçük tahrişler,ufak çaplı yanıklar,yaralanma izleri,çocuklarda kullanıma uygundur.

    Sebamed Koruyucu ve Tedaviye yardımcı merhem içerisinde bulunan Doğal dekstran vepanthenol sayesinde yara yeri onarılmasında mucizevi bir üründür.Krem içeriğinin pH ' ı 5.5 seviyesindedir Böylelikle cildin doğal koruyucu ve mikroorganizmaları öldürücü doğal asit tabakası zarar görmez.